خیلی وقت بود که میخواستم همین صداهای کوتاهی که گاهی برای خودم ضبط می کنم رو با کیفیت کمی بهتر در قالب پادکست منتشر کنم. چون خودم هم هزار بار حرفامو یادم میره و بعضا به خودم میام و یادم نمیاد من کجای زندگیمم و اصلا کی هستم، چه کار دارم می کنم و چه کار میخواستم بکنم.

این پروژه رو همین موقع ها یکسال پیش شروع کردیم، اما گاهی نمی شود که نمی شود که نمی شود. هزار تا اتفاق این وسط افتاد که این تلاش ها به خروجی منجر نشد تا همین یک هفته پیش، که بالاخره قسمت اول پادکست رو به کمک دوستم، محسن منتشر کردیم.

خیلی سعی داشتم که پادکست یک نفره نباشه و با توجه به این که همیشه میگم ADHD یک طیفه، یک نفر دیگه هم این وسط باشه که مدل ADHD اش با من فرق کنه و من یک طرفه به قاضی نرم. و گفتگو خسته کننده و حوصله سربر نباشه و البته تجربه محور باشه.

مثل همیشه ادامه این کار به فیدبک هایی که میگیرم بستگی داره. ( حالا شما بگو مرکز کنترلت بیرونیه و چقدر لوس) ولی دیگه حداقل تو این وبلاگ که با دوستای ADHD  ام تعارف ندارم. واقعا انرژی که از بقیه می گیرم کمکم می کنه یک کار رو ادامه بدم. و امیدوارم زودتر هم بتونم دوستای ADHD  ام رو دعوت کنم تا هر کدوم از تجربه های خودشون برام بگن.

لینک پادکست رو اینجا می گذارم که از زی لینک به همه اش راحت تر دسترسی داشته باشید. لطفا بشنوید و حتما بهم فیدبک بدید. امیدوارم که به دردتون بخوره.

 

اسپاتیفای: https://shorturl.at/hyP03

کست باکس: https://shorturl.at/rtOT1

اپل پادکست: https://shorturl.at/emuM7

اینستاگرام https://shorturl.at/dHW69

گروه تلگرام @adhdplusfarsi